Komplex gyakorlatok a fenékhez

A fenekek - a nők egyik legproblémásabb területe. Egyes lányok túlságosan teljességet szenvednek, mások a homálytól és másoktól a tökéletlen formáktól. Mindazonáltal a sport minden esetben megmentésre kerül. A szokásos testmozgás a fenékkel a súlyzókkal vagy a nyakkal lehetővé teszi, hogy felszivattyúzza a fenékeket, és adjon nekik egy csábítóbb formát, növelve az izom volumenét. Azonban a mennyiség csökkentése érdekében nem szükséges extra súlyú gyakorlatokat használni, ebben az esetben hatékonyabb gyakorlatok a fitball , a szimulátorok vagy a klasszikusok esetében, amelyek még otthon is elvégezhetők.

A leghatékonyabb gyakorlatok a fenék felfújására

Ha a probléma az, hogy a fenék túl lapos vagy saggyos, különböző gyakorlatok súlyzókkal, griffin, testépítés, valamint a statikus gyakorlatok a fenék tökéletes.

1. Egy székre ülve, egymástól széttárva, az oldalán lévő kezek kezelik. Tartsa a gumi labdát a térd között, és tartsa meg 1 percig, erővel nyomja meg, mintha megpróbálna összetörni. Ez a statikus (ismétlődő) gyakorlat erősíti az izmokat. Teljes 3 megközelítés.
  2. Térdre állva keze egyenesen előtte. Alternatív módon üljön a padlón, majd balra, majd jobbra a magad. Ezt 1-2 percen belül kell elvégezni, mielőtt egy erős égő érzés jelentkezne a fenékben. Először nagyon nehéz lesz végrehajtani, de az eredmény mindenképpen megéri. 2-3 megközelítést.
  3. A fej hátára és hátfalra támaszkodva a lábak térdre hajolnak, az izmok feszültek. Tartsa a pozícióját legalább 1 percig, majd pihenjen. Fontos figyelni, hogy a nyak, a hát, a fenék hátulja jól illeszkedjen a falhoz. Teljes 2-3 megközelítés.
  4. Ülő, tenyér nyugszik a medence szintjén. Ne tépje le a kezeit, és állítsa le előre a tekercset előre, amíg a térd 90% -a és a test párhuzamos a padlóval. Visszatérés a kiindulási helyzetbe. Három megközelítést alkalmazunk, 20-30-szor.
  5. A padlón ülve, egyenesen hátra, a térdre hajolt lábak, a padlón feküdnek. Húzza le a fenékeket a padlóról, a test és a combok egyenes vonalat készítsenek a padlóval párhuzamosan. Csak maradjon legalább egy percig. Ezután ismételje meg a térdeket.
  6. Állva, a lábak vállszélességével egymástól, a súlyzók kezében (akár egy test-bodysart vagy egy nyak a vállán). Csinálja a lábát a 90 fokos térdszög elérése előtt, erősen húzza vissza a fenékeket. A 3. ismétlés megközelíti a 15-20-szorosát.
  7. Klasszikus támadások elvégzésével kisebb súlyzókkal vagy nyakkal a vállánál. Ismételje meg a 3 szett 15-ször minden egyes lábát.

Egy ilyen komplex végrehajtása egy nap alatt gyorsan elérheti a célt.

Komplex gyakorlatok a fenékhez a fogyásért

Ha a cél az, hogy fogyjon a fenék, ne csak a testmozgás. Szükséges a diéta felülvizsgálata és a cukorkák, a liszt és a zsírok lemondása. Az ilyen egyszerű szabályok követése és a táplálék megváltoztatása nélkül gyorsabban tudja elérni célját. De a gyakorlatok kombinált túl rossz táplálkozás jelentős hatása nem ad.

1. Futás, kihagyás vagy futás a helyszínen. Ez az első dolog, amelyet minden súlycsökkentő programnak tartalmaznia kell. Naponta legalább 15-30 percet kell gyakorolnod.
  2. Feküdj a hátadon, a térdre hajolt lábak, a lábak a padlón fekszenek. Gyors ütemben szüntesse meg a fenékeket a padlóról 30 másodpercig. Tehát 3 megközelítést alkalmazunk, fél perc alatt szünetekkel.
  3. Együtt állva klasszikus támadást, 30-szor per láb, 3 szett 30 másodperces szünetekkel.
  4. Minden négyen állva, emeljük fel az egyik lábat, anélkül, hogy a lehető legmagasabb szintet emelnénk, 30 perccel 30 perccel szétszedjük a 3 szettet 30 másodperces szünettel a megközelítések között.

Minden tevékenység végén ne feledkezzen meg a legegyszerűbb szakaszról , amely mindannyiunk számára ismerős a testnevelés iskolai óráiban. Ezzel elkerüljük a kellemetlen érzéseket másnap.